HAKKIMIZDA Desen Kapı Alüminyum A.Ş 1994 yılında Ankara'da kurulmuştur.

Alüminyum Giydirme Cephe Kompozit Alüminyum Levha kaplama Sistemleri, Apartman Giriş Kapıları, Özel Üretim Kapılar Serisi, Alüminyum ve PVC Isı Yalıtımlı Ve Yalıtımsız Alüminyum Doğrama Serisi Sistemleri, Otamatik Kepenk Fotosel Radarlı Kayar Giriş kapılar, Kış Bahçesi, Cam balkon, Cam Markiz, Işıklık Sistemleri, Akıllı çipli Kilit Kartlı Kilit Şifreli kilit ve Posta kutuları olarak marka yolculuğuna 1994 yılında başlamıştır.

Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimizle çok kısa sürede 81 ile yayıldık. Bugün hem ülkemizde hem de Dünya’nın bir çok ülkesine hayallerindeki tasarımı hızlı ve kaliteli şekilde ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Yetkin teknik ekibimiz, son teknoloji makine ve ekipmanlarımızla; Mimari Cephe Giydirme Sistemlerinde, Alüminyum ve PVC sektöründe yapılması gereken tüm uygulamaları mimarlar ve nihai tüketiciler için başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Personel

Yeterli ve işinde uzman, profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Tarihsel Gelişme

Kurulduğumuz 1994'ten günümüze kadar yukarı yönde büyüme gerçekleştirdik ve 81 ile yayıldık.

Ekonomik Gelişme

Olumlu gelişmeler ile üretim gücümüzü ekonomik gelişmeler ile daha da güçlendirdik ve müşterilerimizin her isteğine hizmet verecek şekilde büyüdük.

DESEN KAPI ALÜMİNYUM VİZYONUMUZ

İleri teknolojik çözümler, inovasyon tutkumuz ve sürdürülebilir ürünlerimizle daha iyi bir dünya yaratarak, küresel boyutta sektörün lideri olmayı hedefliyor çalışmalarımız kalite ve güven zamanında teslim hizmet anlayışı çerçevesinde hızla ilerlemekteyiz.

DESEN KAPI ALÜMİNYUM MİSYONUMUZ

Doğaya zarar vermeden üreterek, çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunarak, toplumun değerlerine bağlı kalarak, yenilik ve yaratıcılık ilkeleriyle küresel alanda sektöre yön vermek en büyük misyonumuzdur. Kalitemizden ödün vermeden, dürüst, saygın ve sürdürülebilir bir iş ahlakı ve anlayışıyla çalışıyoruz. Saygılarımızla…