DESEN KAPI ALÜMİNYUM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş, Site Giriş Kapıları, Fotosel Sürgülü Kayar Kapı, Apartman-Site Giriş Kapıları, Alüminyum cam-kapı-vitrin,alüminyum cam sundurma, posta kutulu giriş kapıları, apartman-site posta kutuları, alüminyum duyuru panosu, alüminyum kapı aksesuarları,alüminyum yangın kapıları, alüminyum şifreli giriş kapıları, alüminyum posta kutuları, apartman posta kutuları, ankara

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ


” Kalite Asla Tesadüf Değildir. “
DESEN KAPI ALÜMNİYUM A.Ş. Alüminyum’da ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile uyumlu olarak çalışıyoruz. D E S E N KAPI Alüminyum’da şirket içi yazışmalar ve verileri, dijital ortamda muhafaza ediyoruz. Bu şekilde çevreye karşı sorumluluk bilinci oluşturuyor ve kâğıt israfını da önlemiş oluyoruz. Kolaş Alüminyum Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm grup şirketlerde uyguluyor, böylece grup içindeki iş süreçleri birbirlerine karıştırılmadan uyumlu olarak başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.
Kalite Politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip özgün projeler ve inovatif çözümlerle bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunuyoruz. Yalnızca ürünlerimizde değil, üretim süreçlerimizde de çevreye olan etkimizi en aza indirmek üzere çalışıyoruz. Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını gelecek nesillere taşımanın ötesinde, çevreye duyduğumuz hassasiyet ve insani bir sorumluluk bağlamında sosyal sorumluluk projelerine destek veriyoruz.